16.03.2015

DROGIE PANIE, DOŁĄCZCIE DO JUBILEUSZOWEGO PROJEKTU!

16.03.2015
 

W 2016 roku mija 10. rocznica powstania Komisji Motocyklowej Kobiet FIM (Międzynarodowej Federacji Motocyklowej). Z tej okazji Komisja FIM zachęca wszystkie kobiety zaangażowane w sport motocyklowy, aby wzięły udział w jubileuszowym projekcie.
 

Przez rok będą się pojawiać portrety kobiet z całego świata, które są zaangażowane w sport i turystykę motorową. Mogą to być zawodniczki, podróżniczki, organizatorki wydarzeń motocyklowych itp.

 

FIM, aby uatrakcyjnić kampanię prosi, żebyś podzieliła się swoim doświadczeniem, sukcesami i zachęciła dziewczyny do przyłączenia się  do świata motocykli!

Stwórz swój „Portret kobiety w sporcie motocyklowym” poprzez ankietę (w języku angielskim) na stronie:  TUTAJ i daj się poznać światu!

Niedługo będzie dostępna strona z Waszymi portretami. Trwają również prace nad klipem video.

Proszę, podziel się tą informacją z innymi dziewczynami, pokażmy jak duże jest zaangażowanie kobiet w sport i turystykę motorową!
 

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/FIMwomen/?fref=ts

źródło: http://pzm.pl 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności