31.05.2014

DRUGI DZIEŃ PROLOGU NA ERZBERGRODEO ZA NAMI

31.05.2014
 

Historyczne XX Erzbergrodeo rozpoczęte. Znamy już wyniki dwudniowego Prologu GENERALI Iron Road Prolog, a zarazem listę startową 500-set śmiałków startujących w głównym wyścigu Hare Scramble 2014!
 

Z pierwszej linii startować będzie sama śmietanka: m.in. Reisinger, Robert, Walkner, Salminen, Fally, Walker,Poshl, Knight. Szczegółowa lista poniżej:
http://www.erzbergrodeo.at/jart/prj3/erzberg/data/uploads/resultate2014/prolog/Startliste_Hare.pdf

Polaków zobaczymy niestety tylko dwóch i to startujących niestety z odległych miejsc. Z miejsca 288 z 6. linii startować będzie Marcin Rokowski, a z miejsca 454 z 10. linii Hubert Galeski.

Start do historycznego XX wyścigu rozpocznie się o 12.00. Relację na żywo możecie oglądać na: http://www.redbull.com

Na zdjęciu zwycięzcy GENERALI Iron Road Prolog w poszczególnych klasach. Szczegółowe wyniki na: http://www.erzbergrodeo.at/fahrer_info/resultate

fot. Erzbergrodeo

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności