25.06.2015

DZIEWCZYNY NA ENDURO!

25.06.2015
 

Jeździsz w motocrossie, enduro, trialu, cross country? Ten obóz jest właśnie dla Ciebie! Motocyklowa Komisja Kobiet Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) zaprasza na pierwszy trzydniowy trening Enduro dla Kobiet.
 

Obóz zostanie zorganizowany w Bilstain (Belgia) w dniach 14-16 lipca 2015 przy wsparciu Federacji Motocyklowej Belgii (FMB). W tym samym czasie (12.07) w Bilstein zostanie rozegrana przedostatnia runda Pucharu Świata Enduro Kobiet 2015. Będzie więc jednocześnie znakomita okazja, aby zobaczyć w akcji najszybsze endurówki świata. Sam obóz jest dedykowany początkujacym riderkom, ale także tym z doświadczeniem rajdowym/wyścigowym. Zajęcia poprowadzi Maurizio Micheluza (inspektor Enduro FIM), a także belgijski trener Thierry Klutz.
 

Zawodniczki z Polski, które chciałyby wziąć udział w obozie, proszone są o kontakt z Aleksandrą Knyszewską, przewodniczącą Zespołu Kobiet Polskiego Związku Motorowego (PZM): aleksandra.knyszewska@pzm.pl Zespół Kobiet PZM zapewni wsparcie zawodniczkom z Polski, które wezmą udział w obozie treningowym. Warunki uczestnictwa: posiadanie krajowej licencji motocyklowej PZM, wiek do 25 lat. Po spełnieniu w/w warunków Biuro Sportu i Turystyki PZM wystawi niezbędne do uczestnictwa licencje FIM lub FIM Europe (wraz z ubezpieczeniem) oraz prześle do FIM i organizatora obozu pozwolenia na udział wraz z potwierdzeniem ubezpieczenia.
 

fot. X-cross

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności