08.01.2017

FANTASTYCZNA WYGRANA HAAKERA


II runda Mistrzostw Świata SuperEnduro należała bez wątpienia do Coltona Haakera, który w pięknym stylu, jak nakręcony pokonywał przeszkody zostawiając rywali z tyłu! Zarówno w pojedynku z Jonny Walkerem czy Pascalem Raucheneckerem nie pozostawił żadnych złudzeń przeciwnikom, kto tu rozdaje karty!  Haaker wygrał wszystkie trzy finały! Na drugim miejscu uplasował się Alfredo Gomez, a na trzecim Jonny Walker.

 

Zawody rozegrane zostały w Riesie w Niemczech w Sachsen-Arenie, gdzie oprócz klasy Prestige rywalizowali także Juniorzy, a wśród nich Oskar Kaczmarczyk, Grzegorz Kargul i Dawid Nastula, natomiast w klasie National kibicowaliśmy Jackowi Kaczmarkowi. Niestety do finałów zakwalifikował się tylko jeden z naszych rodaków - Grzegorz Kargul, który zakończył II rundę na 14. miejscu.

fot. Enduro21.com

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności