16.08.2014

HUNGARIAN BAJA 2014: MAŁYSZ Z MARTONEM WYCOFUJĄ SIĘ Z RAJDU

16.08.2014
 

Rajd na Węgrzech zakończył się pechowo dla załogi samochodowej Orlen Team. Adam z Rafałem rywalizowali w ścisłej czołówce „generalki”, ale na trzecim dzisiejszym odcinku specjalnym niestety dachowali.
 

– Na zakręcie trafiliśmy w coś prawym kołem. Wpadka skończyła się dachowaniem i zakończeniem dalszej rywalizacji. Taki jest niestety ten sport. Czasem drobiazg kosztuje wszystko. Szkoda, że tak się to skończyło, bo wcześniej byliśmy bardzo wysoko, co dawało nam duże nadzieje. Z drugiej strony podjęliśmy ryzyko, bo dziś jechaliśmy na oponie błotnej, która kompletnie nie trzymała na szutrach. W lesie sprawowała się super, ale przy całym pechowym zdarzeniu w tamtym miejscu raczej nie pomogła i od razu wylądowaliśmy na dachu.


Adam Małysz dziękuje za wsparcie wszystkim kibicom. Do ścigania ekipa Toyoty Hilux wraca w ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy Adam z Rafałem wystartują w Baja Poland.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności