27.04.2015

I RUNDA MISTRZOSTW POLSKI W MOTOCROSSIE

27.04.2015
 

Już za pięć dni tj. w dniach 02-03 maja rusza motocrossowa superliga. Pierwsza runda Mistrzostw Polski MX zostanie rozegrana w Sobieńczycach.
 

Ośrodek sportów motorowych Speed Star powstał w 2009 roku na działce o łącznej powierzchni 16ha. Jest jednym z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce z nowoczesną infrastrukturą: prysznicami i toaletami, energią elektryczną dostępną w całej strefie, z małą gastronomią. Długość toru wynosi1850 metrów, prosta startowa ma 80 metrów (pierwszy zakręt w prawo), na trasie zlokalizowano 10 hopek (najkrótsza 5 metrów, najdłuższa 28 metrów) .
 

Oprócz zawodów motocyklowych w tym samym czasie i w tym samym miejscu odbywać się będzie Krokowska Agro Wystawa, na której będzie można obejrzeć najnowocześniejszy sprzęt rolniczy, pojawią się stragany ze specjałami kuchni kaszubskiej, zorganizowane zostaną liczne konkursy, a na specjalnie wybudowanej scenie pojawią się gwiazdy disco-polo. Gospodarzami imprezy będą Sebastian Wójcik (spiker zawodów) i Bartosz Obuchowicz.
 

fot K.Tokarski/X-cross

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności