10.01.2016

I RUNDA MISTRZOSTW ŚWIATA FIM X-TRIAL SEZONU 2016

10.01.2016
 

Nieoczekiwanym zwycięstwem Adama Raga (TRS) zakończyła się I runda Mistrzostw Świata FIM X-Trial, która rozegrana została w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Raga pokonał dziesięciokrotnego dotychczasowego Mistrza Toni Bou (Honda), który tym samym zajął drugie miejsce. Trzeci na podium stanął Albert Cabestany (Sherco).
 

Było to pierwsze od 2005 roku zwycięstwo Ragi w Sheffield. Jak potoczy się ten sezon, zobaczymy. Na pewno walka będzie zacięta! Kolejna druga runda Mistrzostw Świata FIM X-Trial rozegrana zostanie w Barcelonie w Hiszpanii 07 lutego. Wtedy to z pewnością Bou, będzie starał się odrobić straty i stanąć na czele klasyfikacji generalnej Mistrzostw sezonu 2016.
 

WYNIKI I runda FIM X-TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP 2016:

1 Adam RAGA 20

2 Toni BOU 15

3 Albert CABESTANY 12

 

fot. FB Adam Raga

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności