16.06.2015

II EDYCJA POLAND TROPHY 4x4 TERENOWIEC EXTREME CZYLI EXTREMALNE ZABAWY W SOKÓŁCE

16.06.2015
 

Czas szybko leci, po pierwszej edycji PT4x4TE w Bobolicach zostały tylko wspomnienia, a już w przyszły weekend spotykamy się w jakże gościnnej Sokółce. Po raz pierwszy na Ścianie Wschodniej wystartuje PT4x4TE. Tereny znane nam ze Wschodnich Mistrzostw Off Road zamienią się w wytaśmowane w całości OS-y. Tego jeszcze nie było. Już wyobrażamy sobie, jak pięknie będą wyglądały Os-y w Kundzinie, Starowlanach czy Zadworzanach.
 

Dodając do tego wyjątkowy klimat na Bazie Rajdu, która będzie usytuowana nad akwenem wodnym w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sokółce i mamy wzór na piękny Rajd. Załogi startują jak zwykle w trzech klasach: najcięższej NOL, lżejszej ADV oraz najlżejszej CHL i tu mamy potężne zmiany. Zawodnicy w klasie CHL startują tylko w Etapie Dziennym, czyli 20 czerwca - nie jadą odcinka nocnego, który przewidziany jest tylko dla klas NOL i ADV i odbywa się 19 czerwca. Natomiast ilość OS-ów dla klasy CHL w trakcie etapu dziennego ulegnie zwiększeniu do 5. OS-y dla tej klasy będą łatwiejsze niż do tej pory, ale treściwe. Do tego kilkadziesiąt km dojazdówki po pięknych terenach i mamy przepiękna trasę dla CHL. Załogi w klasie CHL będą mogły odprawiać się zarówno w piątek, jak i w sobotę 20 czerwca. Dobra wiadomość - wpisowe w klasie CHL zmniejsza się do 550 PLN.

Lista startowa już otwarta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Zapraszamy www.pt-serwis.pl 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności