19.06.2013

III EDYCJA RAJDU POLSKI KOBIET

19.06.2013
 

Zawodniczki RMF4rt wezmą udział w III edycji Rajdu Polski Kobiet.
 

W dniach 21-23 czerwca kilkadziesiąt załóg przystąpi do sportowej rywalizacji o podium III edycji Rajdu Polski Kobiet. To jednak nie jedyny cel przedsięwzięcia. Na linii startu zobaczymy m.in. takie kobiece gwiazdy jak Beata Tadla, Olga Bończyk, Karolina Szostak, Ilona Adamska czy Karolina Lampel-Czapka. Intencją zawodów, organizowanych przez Fundację Teraz Kobiety jest walka z chorobami nowotworowymi u kobiet oraz propagowanie badań profilaktycznych.
 

Szczytny cel akcji zachęcił do udziału w projekcie także zawodniczki z zespołu RMF4rt. Na fotelu kierowcy zobaczymy Małgorzatę Kosińską, towarzyszyć jej będzie debiutująca w roli pilota Aleksandra Kujawa. Rozpoczynająca swą przygodę z off-roadem Ola jest niezwykle dumna, że pierwsze kilometry „postawi” właśnie na bezdrożach III edycji Rajdu Polski Kobiet. Duet z Gosią opiera na mocnych spoiwach wzajemnego zaufania i zrozumienia. Wspólne treningi okazały się świetną zabawą która ma szansę zaowocować miejscem na podium. Sukcesem załogi może okazać się ogromny kontrast charakterologiczny. Ola, jak na skutecznego pilota rajdowego przystało jest opanowana w każdej sytuacji, bystra i szybka w działaniu. Do powierzonego zadania podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Gosia to ewidentny przykład człowieka czynu. Za kierownicą rajdówki widzimy niekiedy brawurową jazdę z nutka szaleństwa i iskrą w oku.
 

Uroczyste rozpoczęcie tegorocznej edycji Rajdu Polski Kobiet będzie miało miejsce w sobotę, 22 czerwca około godziny 8:30 w Warszawie, przy ul. Karowej. Stąd załogi udadzą się na rajdowe odcinki, przygotowane przez Szkołę Jazdy Subaru i wiodące przez malownicze okolice Mazowsza. Trasa obejmie między innymi Piaseczno, Grójec, Białobrzegi czy Radom. Dalej szutrowymi drogami uczestnicy pojadą z Piekła do Nieba, by zatrzymać się w miejscowości Sielpie Wielkie, skąd leśnymi drogami dotrą do Starej Wsi, gdzie zanocują w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo. Tam będą czekać dodatkowe atrakcje, przygotowane przez gospodarzy.
 

Wszystkich Fanów RMF4rt serdecznie zapraszamy do kibicowania na fanpage’u zespołu: www.facebook.com/RMF4rt oraz do oglądania sportowych zmagań na żywo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności