25.05.2018

KINGAQUAD LINDNER BROS W DRODZE NA COLUMNA MEDICA POLSKIE SAFARI 2018

Nadchodzi długo wyczekiwana II runda Rajdowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja.


Po długich siedmiu tygodniach przerwy od rozpoczęcia tegorocznego sezonu rajdów terenowych uczestnicy Rajdowych Mistrzostw i Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja w końcu będą mogli zaspokoić głód adrenaliny i emocji. Już w ten piątek oraz sobotę w Drawsku Pomorskim odbędzie się rajd Columna Medica Polskie Safari.

 

 

 

Tak długa przerwa, nigdy nie jest niczym dobrym dla zawodników. Muszą oni poświęcić setki godzin na treningi, by utrzymać dobrą formę w dniu zawodów. Radosław Lindner, który w tym sezonie samotnie reprezentuje zespół Kingsquad Lindner Bros w Pucharze Polski w Rajdach Baja również nie jest zadowolony z tak dużego odstępu między zawodami, ale cieszy się, że już w ten weekend ponownie zobaczy flagę z szachownicą, oznaczającą wyjazd na trasę i pomiar czasu.

 

– Nie lubię takich odstępów między rajdami. Wybijają one z rytmu, przez co czuję się trochę jakbym rozpoczynał sezon od nowa. Ale rzecz jasna bardzo się cieszę, że znowu spotkam się z całą rajdową ekipą, że znowu zasiądę za sterami mojej maszyny i nic nie będzie się liczyć oprócz szybkiej jazdy i zdobycia jak najlepszego wyniku – mówi Radosław Lindner.

 

Do udziału w Columna Medica Polskie Safari zgłosiło swój udział 87 załóg. Uroczystość rozpoczęcia rajdu rozpocznie się w piątek o godzinie 16:00 na pl. Konstytucji w Drawsku Pomorskim, skąd zawodnicy wyruszą na trasę prologu.

 

fot. Monika Proksa

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności