13.02.2014

KOMPLET ZGŁOSZEŃ NA POLAND TROPHY

13.02.2014
 

Organizatorzy rajdu Poland Trophy Dragon Winch Extreme nie mogą narzekać na frekwencję. W jednej z klas uruchomiono już rezerwową listę zgłoszeń. I Edycja rajdu Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2014 odbędzie się 4 kwietnia w Bobolicach.
 

Zawodnicy i miłośnicy off-roadu odliczają już dni do 4 kwietnia. Tego dnia czołówka polskich rajdów przeprawowych spotka się w Bobolicach w województwie zachodniopomorskim, na inauguracji nowego sezonu Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Rajd ten ruszy w tym roku już po raz ósmy.
 

Bobolice po raz pierwszy będą gościć zawodników PTDWE. Dzięki przychylności lokalnych władz impreza w piątkowy wieczór wystartuje z bobolickiego rynku. Do pokonania będą jak zwykle Prolog, Etap Noc i Etap Dzień.
 

Tereny na których wytyczono odcinki specjalne są dobrze znane off-roadowcom. Organizatorzy zapowiadają, że trasy będą dla zawodników ciekawym wyzwaniem. Ich trudność będzie zróżnicowana według klas. Najtrudniej będą mieli zawodnicy z No Limit, umiejętnościami będą musieli wykazać się też startujący w klasie Advance. Dla zawodników z Challenge przygotowane zostaną łatwiejsze odcinki specjalne, na których będą mogli uczyć się jazdy przeprawowej.
 

Rajd cieszy się niesłabnącą popularnością. Listy zgłoszeń do bobolickiej edycji są już prawie pełnie. Ostatnie miejsca zostały w klasie Advance, a w klasie No Limit uruchomiono już listę rezerwową. W klasie Challenge są jeszcze wolne miejsca.
 

Bazą rajdu będzie Pensjonat Hubertus w Białym Borze, niedaleko Bobolic. Tam będzie mieścić się biuro zawodów, tam też odbędzie się ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.
 

Więcej informacji na stronie www.polandtrophy.pl
 

fot. Jacek Palucha
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności