19.09.2018

KUBA PRZYGOŃSKI AMBASADOREM MARKI DUNLOP

Sportowa pasja, bogate doświadczenie i dążenie do perfekcji połączyły Kubę Przygońskiego i Dunlop.

W sportach motorowych, jak i podczas codziennej jazdy nie ma miejsca na przypadek, zwłaszcza w kwestii opon. To one w ogromnym stopniu decydują o bezpieczeństwie, ale także pozwalają osiągać upragnione cele sportowe i czerpać przyjemność z jazdy. Doskonale o tym wie Kuba Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy ORLEN TEAM, motocyklista oraz wielokrotny reprezentant Polski w Rajdzie Dakar, w którym w 2018 roku zajął najwyższe 5. miejsce. To właśnie pasja do sportów motorowych, bogate doświadczenie oraz ambicja w osiąganiu kolejnych celów połączyły doskonałego zawodnika z Dunlopem. Tym samym brytyjska marka świętuje okrągłą rocznicę istnienia i bogatej historii sukcesów na torze i drodze.

 

 

„W tym roku Dunlop obchodzi 130-lecie historii pełnej triumfów. Dotychczasowe dokonania zobowiązują i mobilizują nas do jeszcze mocniejszych starań o kolejne zwycięstwa użytkowników opon marki zarówno na torze, jak i podczas każdej pokonywanej drogi w codziennym życiu. Dunlop jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą osiągać sukcesy, a jednocześnie dążą do przekraczania własnych granic i osiągania coraz ambitniejszych celów. Idealnym przykładem takiej osoby jest Kuba Przygoński, który został ambasadorem marki Dunlop w Polsce, z czego jesteśmy bardzo dumni” – mówi Alena Mialeszka, Consumer Brand Manager Goodyear Dunlop.

 

Kuba Przygoński miał już okazję na własnej skórze doświadczyć wyjątkowych osiągów, jakie oferują produkty Dunlop. Podczas testów zorganizowanych na francuskim torze w Mireval, doświadczony zawodnik zasiadł za kierownicą mocnego Porsche GT2 RS i GT3 RS, wyposażonych w najnowsze opony Dunlop Sport Maxx Race 2. Ogumienie zostało poddane wnikliwej i ciężkiej próbie. Kierując się doświadczeniem z najtrudniejszych zawodów motosportowych świata, Przygoński zwracał uwagę na zachowanie opon w różnych warunkach przy bardzo wysokiej prędkości.  Wynik pozytywnie zaskoczył nawet samego mistrza.

 

„Podczas jazdy sportowej  niezawodność i doskonała przyczepność ogumienia ma ogromne znaczenie. Tu nie może być miejsca na błędy, bo te mogą drogo kosztować” – mówi Kuba Przygoński. „To niesamowite, ile emocji i frajdy dostarczyła mi jazda na oponach Dunlop. Dostałem dużą dawkę adrenaliny. Połączenie precyzji prowadzenia takich samochodów jak Porsche GT3 RS z maksymalną przyczepnością Dunlopa sprawia, że serce bije mocniej, a uśmiech nie schodzi z twarzy”.

 

 

Dunlop od lat dostarcza na rynek produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających producentów samochodów, zawodników oraz amatorów sportowej jazdy. Brytyjska marka rozwija i testuje najnowsze rozwiązania technologiczne podczas wymagających wyścigów motorowych na całym świecie. Rozwiązania, które pomyślnie przeszły próby znajdują zastosowanie w produktach przeznaczonych do codziennej jazdy. Dzięki temu każdy kierowca może doświadczyć ekstremalnej przyczepności i wysokich osiągów, jakie oferują produkty Dunlop.

 

info. prasowa

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności