01.07.2013

MALECHOWO ZAPRASZA NA ENDURO!

01.07.2013
 

Rusza projekt „Dziewczyny enduro”, którego pomysłodawcami i realizatorami są redakcja X-cross i Enduro Expert School. Zapraszamy wszystkie endurówki (ale nie tylko) do Malechowa (2.08/4.08) do udziału w pokazowym przejeździe z pomiarem czasu. Zawody odbędą się w ramach Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Enduro.
 

Trasa zostanie zamknięta, dlatego organizator dopuszcza zawodniczki jadące na crossówkach. A zatem prawo jazdy nie jest konieczne, nie jest także wymagane OC. Dla startujących po raz pierwszy zostanie zorganizowany egzamin na licencję. Obowiązkowa jest karta zdrowia zawodnika ze stwierdzeniem lekarza medycyny sportowej (lub posiadającego certyfikat PTMS) o zdolności do startu. Zawody odbędą się w dwóch turach. W pierwszej pojadą motocykliści MP i PP, a w drugiej Quady MP i PP, dziewczyny oraz Puchar Bałtyku. Dziewczyny jadą na takich samych zasadach jak PP ( 6x 30 km), bez taryfy ulgowej. Zapraszamy do Malechowa w piątek 2 sierpnia.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności