22.10.2015

MIĘDZYNARODOWY MOTOCROSS W ZUBROHLAVIE

22. 10.2015
 

W miniony weekend w malowniczej miejscowości Zubrohlava na Słowacji odbyły się Międzynarodowe Zawody Motocrossowe. Na maszynie startowej stanęło blisko 30 zawodników głównie ze Słowacji oraz Czech. Polskę reprezentował Daniel Moćko #39.
 

Zawodników przestraszył prawdopodobnie padający wcześniej przez kilka dni deszcz dlatego też  frekwencja nie była tak wysoka, jak tego spodziewali się organizatorzy. A szkoda, bo jak potem się okazało warunki były wymarzone na motocross!
 

Zawodnicy walczyli do ostatnich metrów, a najlepszym riderem okazał się zawodnik gospodarzy Richard Sikyna. Doskonale poradził sobie także debiutujący w MX85 dwunastoletni Samuel Balaż!
 

Zawody należały do udanych, wszystko przebiegło zgodnie z planem, obyło się bez przykrych incydentów, a riderzy zadowoleni, cali i zdrowi wracali do swych domów z przyrzeczeniem, iż ponownie przyjadą na tor do Zubrohlavy na kolejne zawody.
 

WYNIKI ZAWODÓW:
 

MX2 Hobby:

 1. Peter Maly
 2. Josef Flotch
 3. Marek Tekel
   

MX1 Hobby:

 1. Ondrej Zavada
 2. Tibor Luka
 3. Josef Tekel

MX85:

 1. Peter Svitek
 2. Samuel Balaż
   

MX Junior:

 1. Simon Jost
 2. Samuel Strucek
 3. Robert Cucka
   

MX1:

 1. Jakub Hruska
 2. Daniel Mocko
 3. Miroslav Petrik
   

MX2:

 1. Richard Sikyna
 2. Pavol Repcak
 3. Marek Vengrin
   

SUPER FINAŁ:

 1. Richard Sikyna
 2. Jakub Hruska
 3. Pavol Repcak

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności