20.06.2016

MILLER WYGRYWA W GŁOGOWIE

20.06.2016
 

Już w najbliższy weekend kolejna rywalizacja w ramach Mistrzostw Świata Kobiet MX. Tym razem dziewczyny wystartują na torze we włoskim Mantova. Wcześniej jednak Joasia Miller wzięła udział w Mistrzostwach Polski Kobiet MX, zorganizowanych w Głogowie.

 

Niestety w tym roku tak ktoś zaplanował poszczególne "kobiece" rundy, że jedna z nich kolidowała z MŚ Kobiet i Joasia nie zarobiła ani jednego punktu. Dlatego nasza zawodniczka musi pojechać we wszystkich zawodach MP perfekcyjnie, aby myśleć o mistrzowskim tytule. Sądząc jednak po stylu w jakim wygrała głogowskie zawody o finał możemy być spokojni. Miller pojechała fantastycznie w obydwu wyścigach dublując nawet kilka riderek. Do mety dojeżdżała z blisko dwuminutową przewagą nad drugą zawodniczką.

 

„Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i pomimo ulewnych deszczy tor był idealnie przygotowany. Jechało mi się dobrze jednak wiem, że czasy nie były najlepsze. Trudno się zmotywować jadąc samemu cały wyścig, nie mając nikogo tuż przed sobą lub zaraz za plecami. Ale komplet punktów zdobyty...” - powiedziała Joasia.
 

Dodajmy, że drugie miejsce zajęła Karolina Liszewska, a trzecie Alina Łaszcz.
 

fot. Ewa Kowalewska

informacja prasowa: X-cros

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności