15.07.2016

MISTRZOSTWA ŚWIATA FIM TRIAL KOBIET

15.07.2016
 

Przed nami I i II runda FIM Women’s Trial World Championship! Zawody odbędą się w dniach 16 i 17 czerwca Centrum Off Road'u  w Tong, w pobliżu Bradford w Yorkshire w Wielkiej Brytanii. W zawodach udział wezmą 33 zawodniczki z 9 krajów: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Norwegii, USA, Australii i Nowej Zelandii.
 

Mistrzostwa Świata Kobiet w Trialu rozgrywane są od 2000 roku. Do tej pory najwięcej tytułów zdobyła Laia Sanz, która aż 13 razy zdobyła tytuł Mistrzyni Świata! Tylko w 2007 roku pierwsze miejsce zdobyła Iris Kramer. Natomiast po tym, jak Laia zmieniła dyscyplinę na enduro i rajdy cross country najwyższe miejsce w rankingu zajmuje od dwóch lat Emma Bristow (Sherco)! Czy obroni swój tytuł? Na pewno konkurencja będzie bardzo mocna. Bristow będzie musiała zmierzyć się m.in z Becky Cook (TRS) oraz Donną Fox (Sherco), czy też Sandrą Gomez (Gas Gas). W zawodach o najwyższe lokaty walczyć będą również zawodniczki, które podziwialiśmy pod koniec czerwca w Krzeszowicach na Mistrzostwach  Europy Trial Kobiet: Theresa Bäuml - (Beta) i Sara Trentini (Beta)!
 

fot. FIM, Darek Nowak/dfotosport/Pozadrogami.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności