20.12.2016

MISTRZOSTWA ŚWIATA SUPERENDURO: MISTRZ JEST TYLKO JEDEN - OFICJALNA RELACJA VIDEO

20.12.2016
 

10 grudnia w TAURON Arenie Kraków po raz pierwszy w historii odbyła się inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro. Wydarzenie to było wyjątkowe nie tylko z tego powodu. Nasz najbardziej utytułowany reprezentant i równocześnie najbardziej utytułowany zawodnik tej dyscypliny na świecie - Tadeusz Błażusiak właśnie przed krakowską publicznością zakończył swoją profesjonalną karierę. O takim pożegnaniu, jakie zobaczyliśmy w wykonaniu Błażusiaka marzy każdy sportowiec, ale zakończyć karierę w takim stylu mogą tylko nieliczni. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z tego wyjątkowego wydarzenia.
 

Przypomnijmy tylko, że w TAURON Arenie Kraków w Pucharze Europy triumfował Mike Hartmann, w klasie Junior Benjamin Herrera, natomiast w klasie Prestige po emocjonujących trzech wyścigach na najwyższym stopniu podium stanął Tadeusz Błażusiak. Kiedy tylko Tadek przekroczył linię mety arena wypełniona ponad 13 tysiącami widzów eksplodowała z radości. Kibice nie zawiedli i pozostali na swoich miejscach także podczas ceremonii pożegnania naszego mistrza. W ten wspaniały sposób podziękowali Taddy’emu za wszystkie jego zwycięstwa i niesamowite emocje dostarczane przez niemal 20 lat, a także za ten ostatni, niezapomniany występ.
 

Pierwsza odsłona Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie przeszła do historii. Nigdy wcześniej żadna z rund tej serii nie odnotowała tak licznej publiczności. Niesamowity, żywiołowy doping i entuzjazm widzów sprawiły, że zawodnicy zabrali ze sobą z Polski miłe wspomnienia, a Tadeusz Błażusiak nie mógł sobie wymarzyć lepszego zakończenia kariery.
 

Link do oficjalnej relacji video:

https://www.youtube.com/embed/GDQvOcxBDlY
 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/225201431164460/
 

Więcej na: www.sportainment.pl oraz https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/
 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata SuperEnduro: http://www.enduro-abc.com/ oraz oficjalna strona polskiej rundy Mistrzostw Świata: http://www.super-enduro.com.pl/
 

fot. Lukas Nazdraczew/Sportainment

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności