16.07.2015

NICE CUP I MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

16.07.2015
 

Hawi Racing Team zaprasza kibiców na żużel. Na stadionie żużlowym im. Mariana Spychały w Opolu zostaną rozegrane dwie imprezy młodzieżowe. W sobotę 18 lipca 2015 odbędzie się turniej Nice Cup gdzie wystartują młodzi żużlowcy z Tarnowa, Częstochowy, Zielonej Góry, Krosna, Rybnika, Lublina i Opola.
 

Lista startowa Nice Cup:
1.Eryk Budzyń, 2.Oskar Polis, 3.Tymoteusz Kasprzyk, 4.Mateusz Burzyński, 5.Michał Kordas (Hawi Racing Team), 6.Przemysław Portas, 7.Dawid Matura, 8.Bartosz Kibała, 9.Michał Schmidt, 10.Adrian Woźniak, 11.Kacper Woryna, 12.Patryk Rolnicki, 13.Oskar Bober, 14.Robert Chmiel, 15.Kamil Wieczorek.
 

Zawody rozpoczną się o godzinie 17.30. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w dniu imprezy w kasach przy stadionie, które zostaną otwarte od godz. 16.30. Wstęp bezpłatny obejmuje uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz wszystkich młodszych.
 

Po dwóch dniach przerwy we wtorek 21 lipca 2015 ponownie speedway zawita na ulicę Wschodnią, gdzie zostaną rozegrane Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski. Kibiców żużla zbytnio nie trzeba zapraszać na te zawody, gdyż drużyna Hawi Racing Team zrobiła dużą niespodziankę i pierwszą rundę MDMP w Ostrowie wygrała 1 punktem! Jak będzie w Opolu...?
 

Wyniki zawodów w Ostrowie:
I. HAWI Racing Team - 43
II. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - 42
III. Fogo Unia Leszno - 21
IV. Kolejarz Intermarche Rawicz - 9
 

Początek wtorkowych zawodów także o 17.30.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności