19.03.2014

NOWY SALON PERFECTMOTO JUŻ OTWARY

19.03.2014
 

„Nową siedzibę salonu PerfectMoto oficjalnie uważam za otwartą” takimi słowami Artur Brzozowski zainaugurował funkcjonowanie nowego salonu PerfectMoto na ul. Jakuba Dąbskiego 4 w Dąbrowie Górniczej. Uroczystość z okazji otwarcia nowego salonu odbyła się w minioną sobotę - 15 marca.
 

W  uroczystości, na którą mieliśmy przyjemność być zaproszeni uczestniczyło mnóstwo gości zarówno ze świata off-roadu  ale i nie tylko. Część oficjalną  poprowadził Ireneusz Bieleninik. Nie zabrakło również głośnej i dobrej muzyki, brazylijskich tańców oraz loterii w której można było wylosować ciekawe nagrody. Podczas otwarcia mogliśmy podziwiać m.in. najnowsze modele quadów czy też spyderów. Firma PerfectMoto od 5 lat intensywnie zajmuje się branżą quad-ową , a w ostatnich latach poszerzyła swoją  działalność o skutery wodne i śnieżne. PerfectMoto świadczy usługi w zakresie:  profesjonalnego serwisu, sprzedaży pojazdów nowych, używanych oraz akcesoriów, organizacji zawodów i  wypraw w ciekawe zakątki świata. Życzymy właścicielom PerfektMoto wielu sukcesów oraz dalszego rozwoju firmy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności