10.02.2018

OFF ROAD LEDTRENDS ICE CHALLENGE

Termin: 10.02.2018

Miejsce: Jura Krakowsko-Częstochowska

 

OFF-ROAD LEDTRENDS ICE CHALLENGE to Impreza jednodniowa o charakterze przeprawowym, która na stałe wpisała się w kalendarz rajdowy 4x4.

 

Po raz trzeci - 10 LUTEGO 2018 spotykamy się w Kamieniołomie Niegowonice i rozpoczynamy rajdowy sezon przeprawowy.

 

Zawodnicy starują w trzech klasach:

 

Klasa SERYJNY WYCZYN – zawodnicy ścigać się będą na wyznaczonej przy pomocy taśm trasie, która zostanie w całości oddzielona od trasy klas WYCZYN i EXTREM ELEKTRYK. Trasa całkowicie wytaśmowana, pętla z jednym OS-em przeprawowym - czas jazy po trasie 2 x 2 godziny. W tej klasie poziom trudności opisany jest jako lekki. Zwycięży załoga, która pokona największą ilość okrążeń. Dopuszczone samochody lekko zmodyfikowane z jedną wyciągarką elektryczną.

 

Klasa WYCZYN – trasa do pokonania wg tracka, na którym zaznaczone są PKP-y oraz jednym czasowym OS’em. Poziom trudności trasy: ciężki! Zwycięży załoga, która zdobędzie największą ilość PKP’ów i pokona OS w najkrótszym czasie. Dopuszczone samochody z wszelkimi możliwymi modyfikacjami przy jednoczesnym zakazie użycia wyciągarki!!

 

Klasa EXTREME ELEKTRYK – trasa do pokonania wg tracka, na którym zaznaczone są PKP-y oraz jednym czasowym OS’em. Poziom trudności trasy: ciężki! Zwycięży załoga, która zdobędzie największą ilość PKP’ów i pokona OS w najkrótszym czasie. Dopuszczone samochody z wszelkimi możliwymi modyfikacjami z możliwością użycia wyciągarki elektrycznej (dowolna ilość wyciągarek).

 

 

Formularz Zgłoszeniowy oraz informacje dotyczące opłaty wpisowego - link poniżej

http://www.pt-serwis.pl/kategorie/formularz_zgloszeniowy_off-road_ice_challenge

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.