16.01.2017

OFFROADOWA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagościła także w Częstochowie, gdzie offroadowy częstochowski sztab zorganizowały klub Azymut 4x4 i Trawers 4x4. Kluby te już po raz czwarty grały dla WOŚP.  Poprosliliśmy Agnieszkę Mały o kilka słów:

"Jest to już czwarta nasza impreza dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To ogromna przyjemność dla nas, że możemy brać udział w tak ważnym przedsięwzięciu. Bardzo się cieszymy, że offroadowcy tak licznie przyjeżdżają do nas i są tacy hojni! 

A co specjalnego przygotowaliśmy dla nich?

Na Pustyni Siedleckiej wyznaczyliśmy punkty wg gpsu, w których umieszczone były literki. Uczestnicy musieli znaleźć te punkty i ułożyć z nich hasło. Łatwo oczywiście nie było! Natomiast w Jura Park Biskupice zaplanowane zostały cztery próby terenowe o zróżnicowanym stopniu trudności tak, aby każdy znalazł coś dla siebie i żeby mógł się pobawić. Były to próby na czas ale chodziło tu przede wszystkim o dobrą zabawę, a nie rywalizację!"

Po godzinie 16.00 odbył się finał imprezy, podczas którego zlicytowane zostały gadżety otrzymane od sponsorów oraz pamiątki z 25 finału WOŚP!  

Kulminacyjny moment WOŚP,  to tradycyjne Swiatełko do Nieba. O godz. 20.00 punktualnie w Częstochowie oraz dziesiątkach innych miast w Polsce odbył się pokaz fajerwerków, który zakończył tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niezapomniana atmosfera i chwile wzruszenia na pewno zapadną w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział w tym corocznym od 25 lat Święcie! A uczestnicy offroadowej orkiestry w Częstochowie  mają nadzieję, iż spotkają się w tym samym miejscu i w tym samym gronie już za rok! Wielkie podziękowania dla Organizatorów!

Więcej zdjęć w galerii na facebooku: http://www.facebook.com/475981892464967/photos/?tab=album&album_id=1375563259173488

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności