18.11.2016

OGLĄDAJ NA ŻYWO MOTOCROSSOWY WYŚCIG NA PLAŻY - RED BULL KNOCK OUT

18.11.2016
 

Już w sobotę 1000 uczestników zmierzy się podczas wyścigu Red Bull Knock Out w holenderskiej Hadze. To największy i najtrudniejszy plażowy rajd na świecie. Riderzy będą pokonywać techniczną i szybką, piaszczystą trasę. Najsłabsi zostaną wykluczeni z rywalizacji – w wielkim finale zmierzy się 750 zawodników. Ich zmagania będzie można oglądać na żywo na Red Bull TV. Rozpoczęcie transmisji o godz.13:45 (sobota, 19 listopada).
 

70 tysięcy. Tylu kibiców w ubiegłym roku dopingowało zawodników podczas Red Bull Knock Out. Słynny motocrossowy wyścig, po 7 sezonach nieobecności, powrócił w 2015 roku nad Morze Północne. W sobotę 1000 riderów wyruszy równocześnie na trasę, by walczyć o kwalifikację do finału. Po pierwszym okrążeniu nastąpią pierwsze rozstrzygnięcia - 500 najszybszych otrzyma automatyczny awans, pozostali będą pokonywać kolejne sekcje na plaży. Ostatecznie 750 zawodników zamelduje się w głównym wyścigu, który transmitowany będzie na redbull.tv. Rozpoczęcie relacji na żywo RED BULL TV: SOBOTA, godz. 13:45.
 

fot. Rutger Pauw, Jarno Schurgers, Bavo Swijgers
 

Bezpośredni link do transmisji: www.redbull.tv/live/AP-1KNHUZWSW1W11/red-bull-knock-out

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności