22.02.2014

OSTATNIA DECYDUJĄCA RUNDA SEZONU MISTRZOSTW ŚWIATA SUPERENDURO 2014

22.02.2014
 

Już dzisiaj w Tours we Francji ostatnie decydujące starcie w zamykającej sezon rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro! Liderem w generalnej klasyfikacji jest Tadek Błażusiak (279pkt) z przewagą 39pkt nad Davidem Knight (240 pkt.), natomiast 3. pozycję zajmuje obecnie Jonny Walker (204 pkt.).
 

Przypomnijmy, iż do tej pory Taddy Błażusiak odniósł zwycięstwo w trzech rundach: w Wielkiej Brytanii, Brazylii oraz Hiszpanii, natomiast w Polsce i w Meksyku stanął na drugim miejscu na podium.
 

Podczas dzisiejszego Grand Prix Francji poznamy zatem tegorocznego zwycięzcę serii!
 

W Pucharze Świata Juniorów nadzieje pokładamy w Pawle Szymkowskim, który obecnie zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji generalnej z 74 pkt. Taką samą liczbę punktów posiada Magnus Thor  tak więc to między tymi zawodnikami rozegra się walka o czwartą pozycję.
 

Trzymamy kciuki!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności