16.03.2017

PGE EKSTRALIGA RUSZA ZE SMAKIEM

#SmakŻużla to nowa odsłona kanału YouTube PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata. W trakcie sezonu 2017 wyemitowanych zostanie blisko 30 wyjątkowych materiałów wideo. Nie zabraknie wśród nich cyklu reportaży, które pokazywać będą najlepszych żużlowców od nieznanej dotąd kibicom strony.

 

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fanów, których jesienią ubiegłego roku pytaliśmy w specjalnej sondzie o to, jakich materiałów dotyczących żużla oczekują najbardziej – mówi Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi. – Okazało się, że najwięcej pozytywnych rekomendacji zebrały aktualne informacje i produkcje wideo. W związku z tym wybraliśmy kilka tematów, które powinny zainteresować kibiców odsłaniając im nieznane lub mniej znane dotąd strony najlepszych zawodników.

 

Średnio raz na miesiąc w okresie od marca do października kibice będą mogli oglądać na kanale YouTube PGE Ekstraligi reportaże o wybranych zawodnikach i kulisach ich życia. Premierowo zaprezentowany zostanie 18 marca materiał pod tytułem „Mistrz kierownicy”. – Nie zdradzamy jeszcze o kim będzie ta produkcja i jakie zadania postawiliśmy przed zawodnikiem, ale na pewno będzie ciekawie i poznamy kilka faktów z życia prywatnego zawodnika  – dodaje Grzegorz Rogalski z PGE Ekstraligi.

 

Nowa szata graficzna kanału, atrakcyjne dla kibiców konkursy w social mediach, które będą zawsze połączone z emisją materiałów wideo i niespotykana dotąd problematyka – to będą najważniejsze wyznaczniki pod hasłem: #SmakŻużla.

PGE Ekstraliga planuje również pokazać w tym sezonie zakulisowe materiały wideo realizowane w trakcie wybranych meczów ligowych i eventów takich jak Gala podsumowująca sezon lub PGE IMME.

 

#SmakŻużla PGE Ekstraliga

  • 16.03 (czwartek), godzina 20:00, trailer „Mistrz kierownicy”
  • 18.03 (sobota), godzina 20:00, premiera „Mistrz kierownicy”
  • 20.03 (poniedziałek), godzina 20:00 konkurs dla kibiców związany z filmem na FB

Zdjęcia i montaż Jacek Piotrowski, absolwent szkoły filmowej, laureat nagród filmowych w Polsce i zagranicą.

 

info.prasowa

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności