07.08.2016

PIERWSZY LIVESTREAM NA FACEBOOKU Z BŁAŻUSIAKIEM

7.08.2016
 

Na równo miesiąc przed Red Bull 111 Megawatt Tadek Błażusiak szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Już dziś o 18:00 na jego kanale na Facebooku rozpocznie się niecodzienny livestream z jego udziałem.
 

Przygotowania do Red Bull 111 Megawatt w pełni, dlatego to dobry moment, by sprawdzić co słychać u ojca chrzestnego imprezy – Tadka Błażusiaka. Podczas specjalnej transmisji na żywo na Facebooku, wszyscy chętni będą mogli osobiście zadać pytanie legendarnemu zawodnikowi z numerem „111”. Taddy zdradzi, kogo ze światowej czołówki można spodziewać się w Kleszczowie oraz podzieli swoimi planami na dalszą część sezonu. Wszystkich ciekawych zapraszamy do zarezerwowania dzisiejszego popołudnia. Livestream rozpocznie się o 18:00.
 

Fanpage: @Taddy Blazusiak

fot. Yana Stancheva

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności