17.04.2015

POŻEGNANIE TOMASZA GOLLOBA Z CYKLEM SGP

17.04.2015
 

Podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland Tomasz Gollob będzie oficjalnie żegnał się z cyklem Grand Prix. Zawody rozpoczną się o godzinie 19.00, a ceremonia pożegnania została ostatecznie zaplanowana po dekoracji zwycięzców.
 

W związku z tym kibice proszeni są o zabranie ze sobą na Stadion Narodowy smartfonów, aby robić zdjęcia, a błysk 53 tysięcy fleszy rozświetli pożegnania Tomasza Golloba przy zgaszonych światłach na Stadionie Narodowym.
 

- Za dwa dni święto dyscypliny, kibiców, którzy przyjadą i będą kibicować. Jest to niespotykana rzecz, na pięknym Stadionie Narodowym, na którym odbędzie się pierwszy w tym roku turniej Grand Prix. Jest to rzecz niesamowita – powiedział Tomasz Gollob.

- Są emocje? – pytamy Golloba. - Emocje są sportowe, ponieważ chciałbym dobrze pojechać dla siebie, ale przede wszystkim dla kibiców. Z drugiej strony mocje są wyważone i na dość normalnym poziomie. Nie mogę pozwolić sobie na błąd. Uważam, że jest to początek wielkiego żużla w Warszawie. Jest to piękny stadion, więc dlaczego by nie miał się tutaj odbywać żużel – odpowiada Gollob.
 

źródło: http://sgpnarodowy.pl/

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności