24.02.2014

PREZENTACJA NOWEGO SAMOCHODU RMF 4RACING TEAM 2014

24.02.2014
 

Już 13 marca,na torze F1Karting w Warszawie, odbędą się zawody kartingowe połączone z prezentacją najnowszego samochodu rajdowego klasy TH zespołu RMF 4RACING Team. Zawodnicy RMF 4RACING Team z pomocą najnowszej rajdówki chcą zdobyć podium Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.
 

RMF 4RACING Team  powstał w 2012 r. jako następca RMF Caroline Team, gdzie swoją przygodę z off-roadem rozpoczął Adam Małysz. Najnowszy samochód zespołu ma zastąpić zasłużoną „Biedronkę”, z pomocą której zawodnicy osiągnęli wiele sukcesów w minionych sezonach. Godnym następcą rajdówki zostanie, zbudowany przez Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego i jego zespół samochód, którym zawodnicy startować będą w klasie TH.  Prezentacja pojazdu połączona jest z zawodami kartingowymi, w których udział weźmie między innymi członek zespołu RMF 4RACING Team - Piotr Zelt. Wydarzenie to, to nie lada gratka dla wielbicieli off – roadu i szybkiej jazdy, gdyż przybyli goście będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha rywalizacji siedząc za kierownicą gokartów. Podczas wydarzenia zespół zaprezentuje także swoje plany rajdowe na sezon 2014.
 

Zbudowanie samochodu rajdowego to niemałe wyzwanie dla każdego teamu. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że po miesiącach ciężkiej pracy Aleksandra Szandrowskiego i jego zespołu, pojazd może oficjalnie ujrzeć światło dzienne. To wydarzenie niezwykle ważne dla całego zespołu, dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. W zamyśle więc zawody kartingowe mają stać się dla nas preludium do rajdów organizowanych w ramach Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Chcemy rozpocząć sezon 2014 w duchu sportowej rywalizacji ale też dobrej zabawy- komentuje Rafał Płuciennik, lider zespołu RMF 4RACING Team.
 

Przypomnijmy, że zespół tworzą doświadczeni i wielokrotnie nagradzani zawodnicy: Rafał Płuciennik, Aleksander „Fazi” Szandrowski, Andrzej Derengowski, Piotr Zelt, Małgorzata Kosińska, Aleksandra Kujawa, Krzysztof Biegun i Maciej Albinowski. W samym tylko roku 2013 zawodnicy RMF 4RACING Team kilkakrotnie stawali na podium, udowadniając swoją determinację, ambicję i warsztat. Rok 2014 to nowe wyzwania i nowe cele do zrealizowania, z czego największym jest podium Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, a w dalszej perspektywie czasowej start w Rajdzie Dakar. Team wspierany jest między innymi przez RMF FM, Lenovo Polska, Mitko, Poltent czy też GoodYear.
 

Więcej informacji o zespole na www.rmf4rt.pl oraz www.facebook.com/RMF4rt.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności