25.02.2014

PRZEPRAWOWE MISTRZOSTWA H6 Z ESCAPE

25.02.2014
 

Już niedługo – 22 marca – zostanie rozegrana pierwsza edycja nowego rajdu przeprawowego. Przeprawowe Mistrzostwa H6 to nowatorskie zawody łączące cechy maratonu i przeprawy. Sponsorem głównym tej serii został producent akcesoriów off-road –firma Escape z Wadowic.
 

Przeprawowe Mistrzostwa H6 to nowa impreza na off-roadowej scenie. Jej organizatorem jest firma Euroforum, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu tego typu rajdów.
 

Nowy rajd łączy cechy 6 godzinnego maratonu i imprezy przeprawowej. Zawodnicy będą pokonywać kolejne okrążenia kilkukilometrowej pętli, po drodze mierząc się z odcinkami specjalnymi o przeprawowym charakterze. Czas jazdy to dwa razy po trzy godziny, oddzielone godzinną przerwą. Łącznie sześć godzin.
 

Cała impreza odbywać się będzie w jeden dzień, co pozwoli obniżyć koszty startu. Zainteresowanie nową formą rywalizacji wyraziło już wielu zawodników. Listy zgłoszeń do pierwszej edycji są już prawie pełne.
 

Pierwszy rajd PM H6 odbędzie się w Wysokiej, koło Łaz. Trasę wytyczono w tamtejszym kamieniołomie. Inauguracyjny rajd zaplanowano na 22 marca.
 

Głównym sponsorem zawodów został producent akcesoriów do off-road - Escape. Wadowicka firma oferuje całą gamę wyciągarek przeznaczonych do samochodów i quadów, a także lawet i pojazdów użytkowych. W jej ofercie są także zawieszenia, oświetlenie LED, kompresory i wiele innych akcesoriów niezbędnych w terenie.Więcej można znaleźć w internetowym sklepie Escape: www.escape4x4.pl
 

Obecność Escape na Przeprawowych Mistrzostwach H6 gwarantuje bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięskich załóg. Zawodnicy będą mogli liczyć także na wsparcie techniczne ze strony Escape podczas wszystkich edycji rajdu.
 

Więcej informacji na stronie www.pth6.pl

LISTA ZGŁOSZEŃ: http://www.pth6.pl/index.php?p=lista

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności