06.06.2013

RALLY ALBANIA 2013

06.06.2013
 

Joasia Modrzewska wyruszyła dzisiaj nad ranem do Albanii, gdzie po raz kolejny weźmie udział w Rally Albania 2013 (7/14.06) na motocyklu KTM 450. W ubiegłym roku nasza riderka zajęła w generalce 51 miejsce na 113 startujących, natomiast w Klasie Kobiet była druga!
 

W tym roku na starcie pojawi się także ponad setka zawodników, którzy będą mieli do przejechania trasę ok.1700 kilometrów (Albania, Macedonia, Kosovo). Początek imprezy to pięciokilometrowy prolog na plaży w Durres. A potem hardcore'wa jazda górskimi pasmami, głębokimi wąwozami i przez przepiękne, ale i dzikie tereny Parku Narodowego Mavrovo. Patronem medialnym Joasi jest magazyn X-cross (w numerze sierpniowym ukaże się relacja z Rajdu). Na liście startowej znaleźli się także: Maciej Kulawik, Wojciech Zembrzycki, Artur Zbigowski, Michał Zoll i Marcin Latoszek.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności