03.09.2014

RED BULL 111 MEGAWATT KOPALNIA GOTOWA NA ZAWODY!

03.09.2014
 

Największe zawody hard enduro w Polsce z Błażusiakiem w roli głównej, odbędą się już w ten weekend. Przygotowania do największej imprezy hard enduro w Polsce idą pełną parą. Niezwykła Kopalnia Węgla Brunatnego w Bełchatowie jest już gotowa na zawody. Udział w imprezie potwierdziło już ok. 300 zawodników, a liczba ta wciąż rośnie!
 

„Miejsce, w którym będziemy jeździć, jest absolutnie rewelacyjne. Kopalnia odkrywkowa w Bełchatowie ma wszystko, co jest potrzebne zawodnikom do szczęścia. Gratuluję organizatorom i wszystkim, którzy przygotowują teren pod zawody. To jest naprawdę coś wielkiego, zrobić taki event” – powiedział Taddy.
 

Wszyscy którzy przejdą sobotnie eliminacje, w niedzielę będą mogli stawić czoła najlepszym zawodnikom z całego świata, w tym legendzie enduro-crossu Taddy’emu Błażusiakowi. Swój udział potwierdził także Jonny Walker, który w tym roku wygrał już Erzbergrodeo i Red Bull Romaniacs.
 

info. prasowa: http://www.redbull.com

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności