01.04.2014

ŚWIETNA POSTAWA BIAŁO-CZERWONYCH NA MISTRZOSTWACH EUROPY ENDURO

01.04.2014
 

I runda Mistrzostw Europy Enduro za nami. Zawody rozegrane zostały w Antas w Hiszpanii. Fantastyczna postawa Polaków i Mazurek Dąbrowskiego zagrany za pierwsze miejsce Pawła Szymkowskiego w Klasie Junior E2/E3.
 

Nasz zwycięzca Paweł Szymkowski zaliczył te zawody do jednych z trudniejszych:" Ciężka dojazdówka po wyschniętych rzekach i potokach, próba enduro pocięta koleinami po pas zasypanymi kurzem (anulowana na trzecim okrążeniu z powodu trudności w jej przejechaniu). Cross test pokręcony na wyschniętej rzece (kamień na kamieniu), ciasne czasy, skwar i wiatr..." Ale to właśnie jest Enduro. 
 

Zatem w Generalce w klasie E2/E3 Paweł Szymkowski wysunął się na prowadzenie po dwóch dniach walki (Szymkowski był 3. w pierwszy dzień zawodów i 2. w dniu kolejnym). W klasie E1 Junior Rafał Bracik uplasował się na 11. pozycji, Kucharski Jakub zakończył zawody na 13. miejscu, natomiast Tomiczek Adam zajął doskonałą 2. pozycję, a Giemza Maciej zajął 6. miejsce w Generalnej klasyfikacji Mistrzostw Europy Enduro. Gratulujemy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności