21.08.2015

TOR OLSZYNA

Adres toru: 59-830 Olszyna ul. Legnicka 71A
 

Tor Olszyna to 60 hektarów  naturalnie zróżnicowanego terenu z legalnymi trasami.  To profesjonalnie przygotowane trasy offroadowe: cross country, przeprawowe, tor szutrowy dla rajdów płaskich oraz tor motocrossowy. Trasy przystosowane są zarówno dla  samochodów i ciężarówek terenowych, jak i quadów, buggy oraz motocykli.
 

Teren jest mocno urozmaicony od szutrów, poprzez piaski, glinę, kamienie, wodę, strome zjazdy i podjazdy. Każdy miłośnik sportów motorowych znajdzie coś dla siebie.Wyjątkowe ukształtowanie terenu, lokalizacja, struktura podłoża, wielkość i szczególne walory widokowe stwarzają nieograniczone możliwości organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, zlotów, rajdów, zawodów, itp.
 

To idealne miejsce na trening  indywidualny i grupowy, testy maszyn oraz aktywny wypoczynek.
 

Tor Olszyna to teren ogrodzony, oświetlony, dostępny 24 h na dobę, z knajpą oraz tarasem widokowym.
 

Na tym terenie odbywały się imprezy: H6, H4, Operacja Olszyna 2005 i 2006, Rajd Breslau-Rally, Puchar Czech w Motocross i Enduro oraz liczne zawody Cross Country i Motocross.
 

Tor Motocrossowy:

Tor przebiega przez naturalnie obniżony teren, co pozwala widzom śledzić każde okrążenie od startu do mety.


Zawody ogląda się jak w gigantycznym amfiteatrze. Co gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne i emocje. Do pokonania są 3 trumny (skoki), 2 skoki do wąwozu, 1 dwuskok i 6 innych.
 

Długość toru to 1960 metrów dla motocrossu.
Szerokość:  6 metrów w najwęższym miejscu.
Podłoże: piaskowo-gliniasto-trawiaste.
 

Tor off roadowy:

Zapewnia nie tylko wiele niesamowitych i ekscytujących wrażeń, ale również pozwala kierowcom na sprawdzanie swoich rajdowych umiejętności. Jazda po torze off road jest znakomitą formą spędzania czasu zarówno dla rodzin, grup przyjaciół, jak i osób indywidualnych.
 

Posiadacze samochodów terenowych i pojazdów 4×4 mają do dyspozycji około 50 hektarów.

Naturalne walory i ukształtowanie terenu zadowolą zarówno kierowców  początkujących, którzy chcą spędzić weekend z rodziną w ciekawy, interesujący i niebanalny sposób, a także wymagających kierowców. Wąwozy, piaskownie, strome podjazdy, trawersy, szybkie odcinki, torfowiska, woda, wąskie laski i błotko, to wszystko możecie odkryć na naszym terenie. Ciekawe umiejscowienie toru sprawia, że przejazd nim jest naprawdę imponujący.
 

Szczegóły na: http://offroadadventure.pl/

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności