29.02.2016

WESEM OFF ROAD TEAM PODEJMIE KOLEJNE WYZWANIA

29.02.2016
 

Po udanym debiucie w ubiegłym roku WESEM Off Road Team znów będzie przemierzać bezkresne tereny i polskie bezdroża. Załoga jest gotowa do drogi i przygotowuje się do uczestnictwa w kolejnych rajdach.
 

Jarka Monachowicza wraz z pilotem będzie można spotkać na tradycyjnie na Wschodnich Bezdrożach i Duchu Puszczy. Nowe wyzwania, które załoga planuje podjąć w tym roku to rajdy w ramach Towarzyskiej Ligi Terenowej oraz Bałtowskie Bezdroża, znane już chyba wszystkim fanom off roadu.
 

Oto, co Jarek Monachowicz mówi o tym, jak było i co będzie:
 

„6 rajdów, 5 razy podium. O takim wyniku w pierwszym roku nawet nie śniliśmy.  Ale dokonaliśmy tego i to tylko zmotywowało nas do dalszej wytężonej pracy.

Zatarty silnik, przekrzywiony most, wysypany mechanizm różnicowy to tylko kilka z tych wspomnień ubiegłego sezonu… Ale nie ma róży bez kolców. Pomimo trudności, konsekwentnie idąc do przodu, radząc sobie z słabościami sprzętu, a najbardziej z własnymi, kończymy sezon z uśmiechem na ustach. Cieszymy się z każdej chwili spędzonej w walce, bo walczyć lubimy, jeździć tam gdzie raki zimują i pieprz rośnie. Cieszymy się, bo z tej walki wychodzimy zwycięsko. Na koniec dnia, możemy powiedzieć, daliśmy radę, pojechaliśmy i wróciliśmy z tarczą.

W tym roku planujemy pojechać w podobnym zakresie, jednak trochę dalej, między innymi w Towarzyskiej Lidze Przeprawowej oraz 12 już edycji Bałtowskich Bezdroży. Nie może nas również zabraknąć w Gródku.

Sprawdzone Suzuki Jimny wyposażone w LED-y WESEM’u dalej będzie przemierzać niezmierzone błotne otchłanie niedostępnych polskich bezdroży. Do zobaczenia w terenie!"
 

Drużyna pod skrzydłami WESEM została powołana w 2015 i od razu osiągnęła pierwsze sukcesy. Do tej pory można ją było spotkać w północno-wschodnich rejonach Polski/na Podlasiu. W tym roku zasięg wypraw będzie szerszy i większe szanse spotkania WESEM off road team w terenie.
 

.........................................

WESEM – polski producent oświetlenia dla sektora motoryzacji i rolnictwa. Istnieje od 1977 roku i od tego czasu niezmiennie dba o satysfakcję klientów ze swoich produktów. Projektowane i wytwarzane w Polsce lampy do pojazdów łączą nowoczesne trendy wzornicze z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Wyroby od lat obecne są na rynkach całego świata.
 

info. prasowa: WESEM

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności