12.11.2015

WYROWISKO 2015 - EDYCJA JESIENNA

12.11.2015
 

Bełchatowska Grupa Off roadowa po raz kolejny udowodniła, że chcieć to znaczy móc! Doskonała organizacja i atmosfera towarzyszyły jesiennej edycji Wyrowiska 2015! A listy startowe wprost pękały w szwach, na starcie stawiło się blisko 120 załóg!
 

Jak na Wyrowisko przystało walka była zacięta. Zawodnicy mogli sprawdzić swój sprzęt i umiejętności zarówno na szybkim Oesie, jak i w trudnym technicznie terenie na stromych podjazdach, zjazdach, trawersach oraz bagnach!
 

Zawodnikom przyświecał oprócz walki o zwycięstwo jeszcze inny cel, a mianowicie zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji "Zakręcona pomoc dla Mateusza". W ramach tej akcji udało się zebrać ponad 72kg nakrętek, które trafią do recyklingu, a otrzymane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację dla piętnastoletniego Mateusza z Bełchatowa.
 

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim tym, których sprzęt nie zawiódł i dotrwali do końca! W imieniu organizatorów zapraszamy już na kolejną wiosenną edycję Wyrowiska w przyszłym roku. Czy pobity zostanie rekord frekwencji? Trzymamy kciuki!
 

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie: http://wyr4x4.pl/

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności