27.05.2013

ZAWODY TRIALOWE W BYTOMIU

27.05.2013
 

Już po raz trzeci Bytomski Klub Motorowy Silesia zorganizował na terenie Dolomity Sportowa Dolina w Bytomiu trialowe zawody Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Zawody odbyły się 25 i 26 maja 2013.
 

Warunki terenowe Sportowej Doliny oraz doświadczenie organizatorów po raz kolejny zaowocowało przygotowaniem świetnej i zróżnicowanej trasy rajdu, na której rywalizowało ponad pięćdziesięciu zawodników. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął czeski zawodnik Jiri Svoboda startujący w barwach klubu Sparta Wrocław. Tuż za nim uplasował się ubiegłoroczny Mistrz Polski Gabriel Marcinów z AMK Nowy Targ, który tym razem musiał uznać wyższość doświadczonego czeskiego zawodnika. Trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega Michał Łukaszczyk.
 

źródło relacji i zdjęć: http://www.pzm.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności