O nas

Witamy na stronie pozadrogami.pl,
 

Pochodzimy ze Śląska, gdzie wbrew powszechnie panującej opinii są doskonałe tereny do uprawiania off-roadu. Pokopalniane hałdy, poligony, pustynie, kamieniołomy, piaskownie… szutry i błoto, dla każdego coś miłego. A poza tym, na Śląsku jest mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi dla których liczy się przede wszystkim ostra jazda!
 

Jako, że sami uprawiamy ten sport, to pasja ta jest nam szczególnie bliska. Jesteśmy zapalonymi quadowcami i nie wstydzimy się tego, a wręcz przeciwnie szczycimy się tym i chcemy zmienić powszechnie panującą opinię o quadowcach. Dlatego też popieramy legalną jazdę na tym sprzęcie zarówno na rajdach, jak i na torach specjalnie do tego przygotowanych. Współzawodnictwo i walka fair play to jest to, co nas pociąga! Ale nie przejeżdżamy obojętnie obok innego rajdera, który potrzebuje akurat pomocy, niezależnie czy jest quadowcem, motocyklistą czy jeździ 4x4 , przecież łączy nas wspólna pasja! W takich sytuacjach liczą się inne wartości, nie chcemy przecież i my znaleźć się na trasie, w opałach i bez pomocy! Jazda jazdą ale bezpieczeństwo i zdrowie zawodników przede wszystkich!
 

Celem naszego portalu jest propagowanie off-roadu w Polsce i to niezależnie od sprzętu, na którym się jeździ. Off-roadu, jako sportu, jako pasji nie tylko dla wybranych. Podziwiamy Motocyklistów za ich waleczność, upór i odwagę, Quadowców za ich zawziętość i determinację, Samochodziarzy za pewność siebie, zdolność kalkulacji  i robienie rzeczy, które wydają się niemożliwe!
 

Pragniemy promować off-road, jako czystą rywalizację sportową i to zarówno dla zawodników, którzy posiadają licencję zawodnika i dla których ta dyscyplina sportu, to nie tylko pasja, hobby ale przede wszystkim, to ich sposób na życie, to ich zawód! Jak również dla prawdziwych pasjonatów off-roadu, , którzy może nie posiadają licencji ale zmagania i rywalizacja sportowa nie są im obce, zmaganie się nie tylko z innymi zawodnikami ale i, a  może przede wszystkim z własnymi słabościami czyni z nich zawodników, którzy uparcie dążą do mety i nie ugną się przed byłe przeszkodą czy też przed kilometrami, jakie mają do pokonania! I wreszcie propagowanie off-roadu,  jako imprez integracyjnych. Jest to rewelacyjna forma spędzanie czasu dla całej rodziny. A czym skorupka za młodu nasiąknie….. W końcu trzeba stawiać na młodych!
 

Jedno jest pewne Off-Road, to sport dla mocnych ludzi i nie chodzi tu o tężyznę fizyczną ale o psychikę. Bo ona w tej dyscyplinie jest najważniejsza. Ale co by znaczył człowiek bez sprzętu? Oj nasze ukochane 4x4, ośki czy crossy. Aż dostajemy gęsiej skórki tylko na sam dźwięk silnika, a ta jazda, ta wolność?! Nie ma terenu, przez który nie można by przejechać!
 

A gdy już osiągnie się zamierzony cel, gdy dojedziemy już do mety, ogromne zmęczenie przeplata się z radością i dumą, że daliśmy radę i nie poddaliśmy się!
 

To właśnie jest OFF-ROAD! 
 

Za pośrednictwem naszego portalu pragniemy przekazywać Wam relacje z większości ekscytujących zawodów i imprez off-roadowych odbywających się w naszym kraju, jak i poza nim. Liczymy również na Wasze opinie i komentarze z imprez, w których uczestniczyliście, jak i wszelkie off-roadowe przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić z nami.
 

I oczywiście do zobaczenia gdzieś….

POZA DROGAMI!

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Redaktor Naczelna

Joanna Łakomy

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności